RM024-P10-M-30
Laird TechnologiesLaird Technologies
RM024-P10-M-30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RM024-P10-M-30
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE ISM>1GHZ CHIP ANT
Ngā Rauemi: RM024-P10-M-30.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RM024-P10-M-30
Tau Wae RM024-P10-M-30 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga RF TXRX MODULE ISM>1GHZ CHIP ANT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2715 pcs Pepa Raraunga RM024-P10-M-30.pdf
Tuhinga o mua 2.3 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa - Ngā Waehere Serial UART
Whakaaroaro -95dBm RF Family / Paerewa General ISM > 1GHZ
Tuhinga RAMP Mana - Whakaputa 18dBm
Packaging Bulk Paa / Case Module
Ētahi Ingoa RM024-P10-M-20
RM024-P10-M-20-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika FHSS Rahi Mahara -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 2.4GHz Raraunga Raraunga 500kbps
Anei - Whakawhiti 166mA I teie nei - Te fariiraa 36mA
Momo Antenna Integrated, Chip
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RM024-P125-M-30
RM024-P125-M-30
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: RF TXRX MODULE ISM>1GHZ CHIP ANT
I roto i te taonga: 2697 pcs
Tikiake: RM024-P125-M-30.pdf
RFQ
RM0202
RM0202
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SWITCH PB 6A MOM RED PANEL
I roto i te taonga: 4807 pcs
Tikiake: RM0202.pdf
RFQ
RM024-P50-C-01
RM024-P50-C-01
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: RF TXRX MODULE ISM>1GHZ U.FL ANT
Tikiake: RM024-P50-C-01.pdf
Whakaahuatanga: SWITCH PB 6A MOM GREEN PANEL