MI0805L331R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MI0805L331R-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MI0805L331R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN
Ngā Rauemi: 1.MI0805L331R-10.pdf2.MI0805L331R-10.pdf3.MI0805L331R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MI0805L331R-10
Tau Wae MI0805L331R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa MI
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 330 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.035" (0.90mm) Pepa Tae Power Line
DC Resistance (DCR) (Max) 60 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 2A