MHLL12060-200
Laird TechnologiesLaird Technologies
MHLL12060-200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MHLL12060-200
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE SHEET 120X60X0.1MM W/ADH
Ngā Rauemi: 1.MHLL12060-200.pdf2.MHLL12060-200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MHLL12060-200
Tau Wae MHLL12060-200 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 34816 pcs Pepa Raraunga 1.MHLL12060-200.pdf2.MHLL12060-200.pdf
Whānui 2.362" (60.00mm) Momo Flexible Ferrite Sheet
Te matotoru - Te katoa 0.008" (0.20mm) Hanga Rectangular
Raupapa MHLL Ētahi Ingoa 240-2790
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Rubber, Ferrite Powder, PET Film Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te roa 4.724" (120.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga Non-Conductive, Single Sided
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3M AB5030 4.13
3M AB5030 4.13" X 10.5"-25
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 3M AB5030 EMI ABSORBER - 4.13" X
I roto i te taonga: 150 pcs
Tikiake: 3M AB5030 4.13" X 10.5"-25.pdf