MGA04021R0M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MGA04021R0M-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 4.5A 27OHM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MGA04021R0M-10
Tau Wae MGA04021R0M-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 4.5A 27OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128515 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.177" L x 0.161" W (4.50mm x 4.10mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa MGA
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 240-2987-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1µH Teitei - Tae (Max) 0.091" (2.30mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Molded Inductor 4.5A 27 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 27 mOhm Max
Whakatauranga onamata 4.5A I teie nei - Maama 7A