LI1806C151R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
LI1806C151R-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LI1806C151R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 150 OHM 1806 1LN
Ngā Rauemi: 1.LI1806C151R-10.pdf2.LI1806C151R-10.pdf3.LI1806C151R-10.pdf4.LI1806C151R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LI1806C151R-10
Tau Wae LI1806C151R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 150 OHM 1806 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Raupapa LI
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1806 (4516 Metric) Ētahi Ingoa 240-2418-2
LI1806C151R10
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 150 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.073" (1.85mm)
Pepa Tae Power, Signal Line DC Resistance (DCR) (Max) 500 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 300mA