LI0805G201R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
LI0805G201R-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LI0805G201R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 200 OHM 0805 1LN
Ngā Rauemi: 1.LI0805G201R-10.pdf2.LI0805G201R-10.pdf3.LI0805G201R-10.pdf4.LI0805G201R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LI0805G201R-10
Tau Wae LI0805G201R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 200 OHM 0805 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa LI
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 240-2549-1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 200 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.043" (1.10mm)
Pepa Tae Power, Signal Line DC Resistance (DCR) (Max) 300 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 700mA