LI0201C121R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
LI0201C121R-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LI0201C121R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Ngā Rauemi: 1.LI0201C121R-10.pdf2.LI0201C121R-10.pdf3.LI0201C121R-10.pdf4.LI0201C121R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LI0201C121R-10
Tau Wae LI0201C121R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa LI
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa 240-2597-2
Q10001049
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 120 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.013" (0.33mm) Pepa Tae Power, Signal Line
DC Resistance (DCR) (Max) 700 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 300mA