LF1206C202R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
LF1206C202R-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LF1206C202R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 915 OHM 1206 1LN
Ngā Rauemi: 1.LF1206C202R-10.pdf2.LF1206C202R-10.pdf3.LF1206C202R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LF1206C202R-10
Tau Wae LF1206C202R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 915 OHM 1206 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa LF
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 240-2565-2
LF1206C202R10
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 915 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.051" (1.30mm)
Pepa Tae Power, Signal Line DC Resistance (DCR) (Max) 500 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 300mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LF120CDT
LF120CDT
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
I roto i te taonga: 104937 pcs
Tikiake: LF120CDT.pdf
RFQ
LF120ABV
LF120ABV
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: IC REG LIN 12V 500MA 5PENTAWATT