HZ0603C152R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
HZ0603C152R-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HZ0603C152R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
Ngā Rauemi: 1.HZ0603C152R-10.pdf2.HZ0603C152R-10.pdf3.HZ0603C152R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HZ0603C152R-10
Tau Wae HZ0603C152R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa HZ
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 1.5 kOhms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.032" (0.80mm) Pepa Tae Power, Signal Line
DC Resistance (DCR) (Max) 600 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 300mA