HP1040-200
Laird TechnologiesLaird Technologies
HP1040-200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HP1040-200
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE EMI PLT 26.42X26.42X1.91
Ngā Rauemi: 1.HP1040-200.pdf2.HP1040-200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1848 pcs
5544 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HP1040-200
Tau Wae HP1040-200 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 285907 pcs Pepa Raraunga 1.HP1040-200.pdf2.HP1040-200.pdf
Rahi / Rahi 1.040" L x 1.040" W (26.42mm x 26.42mm) Raupapa -
Ētahi Ingoa 240-2258
Q8383916
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.91mm) Pepa Tae Ferrite Plate