DM3312X101R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
DM3312X101R-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DM3312X101R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 100 OHM 3312 1LN
Ngā Rauemi: 1.DM3312X101R-10.pdf2.DM3312X101R-10.pdf3.DM3312X101R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DM3312X101R-10
Tau Wae DM3312X101R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 100 OHM 3312 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rahi / Rahi 0.335" L x 0.120" W (8.50mm x 3.05mm) Raupapa DM
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 3312 (8531 Metric) Ētahi Ingoa 240-2434-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 100 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.090" (2.28mm)
Pepa Tae - DC Resistance (DCR) (Max) 4 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 10A