DI2220V301R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
DI2220V301R-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DI2220V301R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 300NH 8A 10 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.DI2220V301R-10.pdf2.DI2220V301R-10.pdf3.DI2220V301R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DI2220V301R-10
Tau Wae DI2220V301R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 300NH 8A 10 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.220" L x 0.200" W (5.59mm x 5.08mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa DI
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2220 (5650 Metric)
Ētahi Ingoa 240-2484-2
DI2220V301R10
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 300nH
Teitei - Tae (Max) 0.152" (3.86mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 300nH Unshielded Wirewound Inductor 8A 10 mOhm Max 2220 (5650 Metric) DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max
Whakatauranga onamata 8A I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4470R-13G
4470R-13G
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 1.8A 150 MOHM TH
I roto i te taonga: 18072 pcs
Tikiake: 4470R-13G.pdf
RFQ
LQP03TN3N1C02D
LQP03TN3N1C02D
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.1NH 450MA 250 MOHM
I roto i te taonga: 5285174 pcs
Tikiake: LQP03TN3N1C02D.pdf
RFQ
5142-185K
5142-185K
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.8MH 205MA 6.5 OHM
Tikiake: 5142-185K.pdf
MIL1812-220M
MIL1812-220M
Whakaahuatanga: FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM
Tikiake:
ELJ-NC22NKF
ELJ-NC22NKF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: FIXED IND 22NH 240MA 430 MOHM
Tikiake: ELJ-NC22NKF.pdf
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 1.3A 176 MOHM