DA1206C121R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
DA1206C121R-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DA1206C121R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 120 OHM 1206 4LN
Ngā Rauemi: 1.DA1206C121R-10.pdf2.DA1206C121R-10.pdf3.DA1206C121R-10.pdf4.DA1206C121R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DA1206C121R-10
Tau Wae DA1206C121R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 120 OHM 1206 4LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa DA
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad Ētahi Ingoa 240-2480-2
DA1206C121R10
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 120 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.039" (1.00mm)
Pepa Tae - DC Resistance (DCR) (Max) 200 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 300mA