CZ600-060S
Laird TechnologiesLaird Technologies
CZ600-060S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CZ600-060S
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua COOLZORB 600 4X4X0.06"
Ngā Rauemi: 1.CZ600-060S.pdf2.CZ600-060S.pdf3.CZ600-060S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CZ600-060S
Tau Wae CZ600-060S Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 9093 pcs Pepa Raraunga 1.CZ600-060S.pdf2.CZ600-060S.pdf3.CZ600-060S.pdf
Whānui 4.000" (101.60mm) Te matotoru - Te katoa 0.060" (1.52mm)
Hanga Square Raupapa CoolZorb 600
Ētahi Ingoa 903-1618 Tae Mahi -40°C ~ 175°C
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te roa 4.000" (101.60mm)