CZ500-100S
Laird TechnologiesLaird Technologies
CZ500-100S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CZ500-100S
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua COOLZORB 500 4X4X0.1"
Ngā Rauemi: 1.CZ500-100S.pdf2.CZ500-100S.pdf3.CZ500-100S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CZ500-100S
Tau Wae CZ500-100S Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 6243 pcs Pepa Raraunga 1.CZ500-100S.pdf2.CZ500-100S.pdf3.CZ500-100S.pdf
Whānui 4.000" (101.60mm) Te matotoru - Te katoa 0.100" (2.54mm)
Hanga Square Raupapa CoolZorb 500
Ētahi Ingoa 903-1615 Tae Mahi -40°C ~ 175°C
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te roa 4.000" (101.60mm)