CZ400-060
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CZ400-060
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua BOARD SHIELD .060" X 12" X 12"
Ngā Rauemi: CZ400-060.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CZ400-060
Tau Wae CZ400-060 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga BOARD SHIELD .060" X 12" X 12" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4136 pcs Pepa Raraunga CZ400-060.pdf
Whānui 12.000" (304.80mm) Momo Absorbing Sheet
Te matotoru - Te katoa 0.060" (1.52mm) Hanga Square
Raupapa CoolZorb Ētahi Ingoa 903-1602
Tae Mahi -40°C ~ 175°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Silicone Elastomer Te roa 12.000" (304.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3M CN3190 0.75
3M CN3190 0.75" X 54.5YD
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 3M CN3190 FABRIC TAPE NICKEL ON
I roto i te taonga: 697 pcs
Tikiake: 3M CN3190 0.75" X 54.5YD.pdf