CPI0805F2R2R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CPI0805F2R2R-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPI0805F2R2R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 600MA 250 MOHM
Ngā Rauemi: 1.CPI0805F2R2R-10.pdf2.CPI0805F2R2R-10.pdf3.CPI0805F2R2R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPI0805F2R2R-10
Tau Wae CPI0805F2R2R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 600MA 250 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Multilayer Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CPI
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Multilayer Inductor 600mA 250 mOhm 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 250 mOhm
Whakatauranga onamata 600mA I teie nei - Maama -