CM5022R151R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM5022R151R-00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM5022R151R-00
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua CMC 5A 8LN 150 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.CM5022R151R-00.pdf2.CM5022R151R-00.pdf3.CM5022R151R-00.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM5022R151R-00
Tau Wae CM5022R151R-00 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga CMC 5A 8LN 150 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.495" L x 0.265" W (12.57mm x 6.73mm) Raupapa CM
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Vertical, 18 Flat Lead Ētahi Ingoa 240-2182-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 8
Momo Tae Surface Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Taeha @ Ngaa 150 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.331" (8.40mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Line Common Mode Choke Surface Mount 150 Ohms @ 100MHz 5A DCR 20 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 20 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 5A Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CM500HA-34A
CM500HA-34A
Kaihanga: Powerex, Inc.
Whakaahuatanga: IGBT MOD SGL 1700V 500A A SER
I roto i te taonga: 4936 pcs
Tikiake: CM500HA-34A.pdf
RFQ
CM5022R800R-10
CM5022R800R-10
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: CMC 5A 8LN 80 OHM SMD