CM4732V201R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM4732V201R-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM4732V201R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua CMC 8A 6LN 200 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.CM4732V201R-10.pdf2.CM4732V201R-10.pdf3.CM4732V201R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM4732V201R-10
Tau Wae CM4732V201R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga CMC 8A 6LN 200 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.470" L x 0.430" W (11.94mm x 10.92mm) Raupapa CM
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case Vertical, 12 Flat Lead Ētahi Ingoa 240-2465-6
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 6
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 200 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.397" (10.08mm) Pepa Tae Power Line
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 6 Line Common Mode Choke Surface Mount 200 Ohms @ 100MHz 8A DCR 10 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 10 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 8A