CM4440Z121R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM4440Z121R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua CMC 20A 3LN 120 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.CM4440Z121R-10.pdf2.CM4440Z121R-10.pdf3.CM4440Z121R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM4440Z121R-10
Tau Wae CM4440Z121R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga CMC 20A 3LN 120 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.435" L x 0.395" W (11.05mm x 10.03mm) Raupapa CM
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Vertical, 6 Flat Lead Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 3 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 120 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.367" (9.32mm) Pepa Tae Power Line
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohms @ 100MHz 20A DCR 1 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 1 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 20A