CM3822R201R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM3822R201R-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM3822R201R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua CMC 5A 6LN 200 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.CM3822R201R-10.pdf2.CM3822R201R-10.pdf3.CM3822R201R-10.pdf4.CM3822R201R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM3822R201R-10
Tau Wae CM3822R201R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga CMC 5A 6LN 200 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.385" L x 0.265" W (9.78mm x 6.73mm) Raupapa CM
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Vertical, 12 Flat Lead Ētahi Ingoa 240-2474-1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 6
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 200 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.406" (10.31mm) Pepa Tae Power Line
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 6 Line Common Mode Choke Surface Mount 200 Ohms @ 100MHz 5A DCR 20 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 20 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 5A