CM3322P400R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM3322P400R-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM3322P400R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua CMC 4A 2LN 40 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.CM3322P400R-10.pdf2.CM3322P400R-10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM3322P400R-10
Tau Wae CM3322P400R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga CMC 4A 2LN 40 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4553 pcs Pepa Raraunga 1.CM3322P400R-10.pdf2.CM3322P400R-10.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.335" L x 0.220" W (8.50mm x 5.60mm) Raupapa CM
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pad Ētahi Ingoa 240-2459-2
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 40 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.093" (2.35mm)
Pepa Tae Power, Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 40 Ohms @ 100MHz 4A DCR 30 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 30 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 4A Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CM3322X630R-00
CM3322X630R-00
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: CMC 10A 2LN 63 OHM SMD
I roto i te taonga: 5326 pcs
Tikiake: CM3322X630R-00.pdf
RFQ
CM32FC
CM32FC
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSEHOLDER 32A 660V COMP (10)1.3
I roto i te taonga: 1397 pcs
Tikiake:
RFQ
CM3322U610R-10
CM3322U610R-10
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: CMC 7A 2LN 61 OHM SMD
Tikiake: CM3322U610R-10.pdf
CM3421Y600R-10
CM3421Y600R-10
Whakaahuatanga: CMC 15A 2LN 60 OHM SMD
Tikiake: CM3421Y600R-10.pdf
CM32F
CM32F
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSEHOLDER 32A 660V CAMASTER 1.8