CM2722R201R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM2722R201R-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM2722R201R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua CMC 5A 4LN 200 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.CM2722R201R-10.pdf2.CM2722R201R-10.pdf3.CM2722R201R-10.pdf4.CM2722R201R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM2722R201R-10
Tau Wae CM2722R201R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga CMC 5A 4LN 200 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.275" L x 0.265" W (6.99mm x 6.73mm) Raupapa CM
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Vertical, 8 Flat Lead Ētahi Ingoa 240-2471-2
CM2722R201R10
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 200 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.406" (10.31mm) Pepa Tae Power Line
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 200 Ohms @ 100MHz 5A DCR 20 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 20 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 5A