CM1206C161R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM1206C161R-10
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua CMC 340MA 2LN 160 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.CM1206C161R-10.pdf2.CM1206C161R-10.pdf3.CM1206C161R-10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM1206C161R-10
Tau Wae CM1206C161R-10 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga CMC 340MA 2LN 160 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa CM
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taeha @ Ngaa 160 Ohms @ 100MHz
Teitei (Max) 0.071" (1.80mm) Pepa Tae Signal Line
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 160 Ohms @ 100MHz 340mA DCR 400 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 400 mOhm Whakatauranga onamata (Max) 340mA