CL4490-1000-PRO
Laird TechnologiesLaird Technologies
CL4490-1000-PRO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CL4490-1000-PRO
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua TXRX 900MHZ PRO 1W W/ANT DB9
Ngā Rauemi: 1.CL4490-1000-PRO.pdf2.CL4490-1000-PRO.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 646 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 646 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CL4490-1000-PRO
Tau Wae CL4490-1000-PRO Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga TXRX 900MHZ PRO 1W W/ANT DB9 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 646 pcs Pepa Raraunga 1.CL4490-1000-PRO.pdf2.CL4490-1000-PRO.pdf
Tuhinga o mua 7 V ~ 18 V Raupapa Connexlink™
Whakaaroaro -99dBm Mana - Whakaputa 1000mW
Ētahi Ingoa CL44901000PRO Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika me te Kawa FHSS, FSK Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga RS-232, RS-422/485
Mahinga Transceiver Rautanga 902MHz ~ 928MHz
Ngā āhuatanga 450m Range Whakaahuatanga Taipitopito RF Transceiver 902MHz ~ 928MHz FHSS, FSK RS-232, RS-422/485 76.8 kbps
Tau Raraunga (Max) 76.8 kbps Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CL4490-200-05
CL4490-200-05
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: TXRX USB 900MHZ 200MW W/ANTENNA