CL4424-100-232
Laird TechnologiesLaird Technologies
CL4424-100-232 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CL4424-100-232
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua TXRX 2.4GHZ RS232 100MW W/ANT
Ngā Rauemi: 1.CL4424-100-232.pdf2.CL4424-100-232.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CL4424-100-232
Tau Wae CL4424-100-232 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga TXRX 2.4GHZ RS232 100MW W/ANT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5247 pcs Pepa Raraunga 1.CL4424-100-232.pdf2.CL4424-100-232.pdf
Tuhinga o mua 7 V ~ 18 V Raupapa -
Whakaaroaro -99dBm Mana - Whakaputa 100mW
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Whakatika me te Kawa FHSS, FSK
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga RS-232
Mahinga Transceiver Rautanga 2.4GHz
Ngā āhuatanga RS 232 Interface Whakaahuatanga Taipitopito RF Transceiver 2.4GHz FHSS, FSK RS-232 288kbps