CL2510-050-SP
Laird TechnologiesLaird Technologies
CL2510-050-SP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CL2510-050-SP
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FHSS 2.4GHZ DB9 SERIAL BRIDGE
Ngā Rauemi: 1.CL2510-050-SP.pdf2.CL2510-050-SP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CL2510-050-SP
Tau Wae CL2510-050-SP Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FHSS 2.4GHZ DB9 SERIAL BRIDGE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4759 pcs Pepa Raraunga 1.CL2510-050-SP.pdf2.CL2510-050-SP.pdf
Tuhinga o mua 6 V ~ 30 V Raupapa -
Whakaaroaro -98dBm Mana - Whakaputa 50mW
Ētahi Ingoa CL2510-050-232-SP Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika me te Kawa FHSS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga RS-232 (DB9) Mahinga Transceiver, FHSS
Rautanga 2.4GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito RF Transceiver, FHSS 2.4GHz FHSS RS-232 (DB9) 500kbps Tau Raraunga (Max) 500kbps