AC4424-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
AC4424-100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AC4424-100
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE ISM>1GHZ MMCX ANT
Ngā Rauemi: 1.AC4424-100.pdf2.AC4424-100.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AC4424-100
Tau Wae AC4424-100 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga RF TXRX MODULE ISM>1GHZ MMCX ANT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5682 pcs Pepa Raraunga 1.AC4424-100.pdf2.AC4424-100.pdf
Tuhinga o mua 5V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa - Ngā Waehere Serial -
Whakaaroaro -90dBm RF Family / Paerewa General ISM > 1GHZ
Tuhinga - Mana - Whakaputa 20dBm
Packaging - Paa / Case Module
Ētahi Ingoa AC4424-100-01 Tae Mahi -40°C ~ 80°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Whakatika FHSS, FSK Rahi Mahara -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 2.4GHz
Raraunga Raraunga 288kbps Anei - Whakawhiti 100mA ~ 235mA
I teie nei - Te fariiraa 85mA Momo Antenna Not Included, MMCX