67SLG040035030PI00
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 67SLG040035030PI00
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua METAL FILM OVER FOAM CONTACTS
Ngā Rauemi: 1.67SLG040035030PI00.pdf2.67SLG040035030PI00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 67SLG040035030PI00
Tau Wae 67SLG040035030PI00 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 796426 pcs Pepa Raraunga 1.67SLG040035030PI00.pdf2.67SLG040035030PI00.pdf
Whānui 0.157" (4.00mm) Momo Film Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Ētahi Ingoa 903-1588-2 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Polyurethane Foam, Tin-Copper Polyester (SN/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 0.118" (3.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.138" (3.50mm)