4G98EB51G00138
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4G98EB51G00138
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua IO NICU NRSG PU V0 REC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
186 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4G98EB51G00138
Tau Wae 4G98EB51G00138 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 37546 pcs Pepa Raraunga
Whānui - Momo Fabric Over Foam
Hanga - Raupapa 51G
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nylon Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 1.380" (35.05mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant