4D52AA51K00099
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4D52AA51K00099
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 RND
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2047 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4D52AA51K00099
Tau Wae 4D52AA51K00099 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 504778 pcs Pepa Raraunga
Whānui 0.394" (10mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nylon Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 0.990" (25.15mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.315" (8.00mm) Haerenga Whakauru Adhesive