4BP4KA51H00072GOG
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4BP4KA51H00072GOG
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua 51H SERIES CUSTOM
Ngā Rauemi: 1.4BP4KA51H00072GOG.pdf2.4BP4KA51H00072GOG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4BP4KA51H00072GOG
Tau Wae 4BP4KA51H00072GOG Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 777290 pcs Pepa Raraunga 1.4BP4KA51H00072GOG.pdf2.4BP4KA51H00072GOG.pdf
Whānui - Momo Fabric Over Foam
Hanga - Raupapa 51H
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Ētahi Ingoa Q9256684 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 0.720" (18.29mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei -
Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4600PAH1K01200
4600PAH1K01200
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 CSH
I roto i te taonga: 12623 pcs
Tikiake: 4600PAH1K01200.pdf
RFQ
Kaihanga: Parker Chomerics
Whakaahuatanga: EMI GASKET JACKET OVER FOAM 96"
I roto i te taonga: 5848 pcs
Tikiake: 82-122-74035-09600.pdf
RFQ
4BP16
4BP16
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: BRASS PUNCH - 5/8''
Tikiake: 4BP16.pdf
4BP25
4BP25
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: BRASS PUNCH - 1''
Tikiake: 4BP25.pdf
4BP19
4BP19
Whakaahuatanga: BRASS PUNCH - 3/4'' (19 MM)
Tikiake: 4BP19.pdf
4078PB51G00150
4078PB51G00150
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRSG PU V0 DSH
Tikiake: 4078PB51G00150.pdf
4BP12
4BP12
Whakaahuatanga: BRASS PUNCH - 1/2'' (13 MM)
Tikiake: 4BP12.pdf
4BPSET5
4BPSET5
Whakaahuatanga: BRASS PUNCHES - 5 PC SET
I roto i te taonga: 724 pcs
Tikiake: 4BPSET5.pdf
4049AD51H02500
4049AD51H02500
Whakaahuatanga: GASKET FABRIC/FOAM 6.35MM SQUARE
Tikiake: 4049AD51H02500.pdf
4BP10
4BP10
Whakaahuatanga: BRASS PUNCH - 3/8''
Tikiake: 4BP10.pdf
4223PA51G01490
4223PA51G01490
Whakaahuatanga: GK NICU NRSG PU V0 REC
Tikiake: 4223PA51G01490.pdf
Kaihanga: Parker Chomerics
Tikiake: 82-122-74006-09600.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel