4B96AB51H09600
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4B96AB51H09600
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU PTAF PU V0 BELL
Ngā Rauemi: 1.4B96AB51H09600.pdf2.4B96AB51H09600.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4B96AB51H09600
Tau Wae 4B96AB51H09600 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 2310 pcs Pepa Raraunga 1.4B96AB51H09600.pdf2.4B96AB51H09600.pdf
Whānui 0.394" (10mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 0.096" (2.44mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.315" (8.00mm) Haerenga Whakauru Adhesive