4912ED51H01705
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4912ED51H01705
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua IO NICU PTAFG PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 1.4912ED51H01705.pdf2.4912ED51H01705.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
99 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4912ED51H01705
Tau Wae 4912ED51H01705 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 25886 pcs Pepa Raraunga 1.4912ED51H01705.pdf2.4912ED51H01705.pdf
Whānui 0.150" (3.80mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 17.050" (433.07mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.091" (2.30mm) Haerenga Whakauru -