4897AB51K08400
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4897AB51K08400
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 SQ
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4897AB51K08400
Tau Wae 4897AB51K08400 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 1999 pcs Pepa Raraunga
Whānui - Momo Fabric Over Foam
Hanga - Raupapa 51K
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 8.400" (213.36mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4899-0
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: BANA PLUG W/SHIELD DIY BLK
I roto i te taonga: 38023 pcs
Tikiake: 4899-0.pdf
RFQ
4898-6
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: DOUBLE BANANA PLUG NICKEL BLUE
I roto i te taonga: 26368 pcs
Tikiake: 4898-6.pdf
RFQ
4896-454G
4896-454G
Kaihanga: MG Chemicals
Whakaahuatanga: SOLDER RA 60/40 .040" 1 LB
Tikiake: 4896-454G.pdf
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: TWEEZER POINTED FINE 1 4.72"
Kaihanga: MG Chemicals
Whakaahuatanga: SOLDER RA 60/40 .050" 1 LB
Tikiake: 4897-454G.pdf
Whakaahuatanga: BANANA PLUG W/SHIELD GOLD BLACK
Whakaahuatanga: BANANA PLUG W/SHIELD GOLD RED
Whakaahuatanga: DOUBLE BANANA PLUG NICKEL BLACK
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel