4833AC51K02850
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4833AC51K02850
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
23 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4833AC51K02850
Tau Wae 4833AC51K02850 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 6481 pcs Pepa Raraunga
Whānui - Momo Fabric Over Foam
Hanga - Raupapa 51K
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 28.500" (723.90mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
48355
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: DIE INDENTER INSERT SOLIS 8AWG
I roto i te taonga: 143 pcs
Tikiake: 48355.pdf
RFQ
4833AC51K06225
4833AC51K06225
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 REC
I roto i te taonga: 3588 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: CONN JACK STEREO 6.35MM PNL MNT
I roto i te taonga: 40051 pcs
Tikiake: 4833.2330.pdf
4836
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #8-32 NYLON 1-1/4"
48330C
48330C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 2.1A 184 MOHM
Tikiake: 48330C.pdf
Kaihanga: Inspired LED
Whakaahuatanga: MINI BACKLIGHT KIT
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #8-32 NYLON 1-1/8"
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #8-32 NYLON 1"
48331SC
48331SC
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 850MA 630 MOHM
Tikiake: 48331SC.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 2.8A 73 MOHM
Tikiake: 48330SC.pdf
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: CONN JACK STEREO 6.35MM
Whakaahuatanga: CONN JACK MONO 6.35MM
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel