4798AB51K09600
Hua Hua
Tau Wae: 4798AB51K09600
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4798AB51K09600.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4798AB51K09600
Tau Wae 4798AB51K09600 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 2970 pcs Pepa Raraunga 4798AB51K09600.pdf
Whānui 0.598" (15.20mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 96.000" (243.84cm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.252" (6.40mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
479LBB016M2DH
479LBB016M2DH
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47000UF 20% 16V SNAP
I roto i te taonga: 22968 pcs
Tikiake: 479LBB016M2DH.pdf
RFQ
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
I roto i te taonga: 89841 pcs
Tikiake: 4798.9100.pdf
RFQ
Kaihanga: Schurter Inc.
Tikiake: 4798.9000.21.pdf
Kaihanga: Schurter
4797PA51H07913
4797PA51H07913
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU PTAFG PU V0 KN
Tikiake: 4797PA51H07913.pdf
4799-4
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: HARDWARE MOUNTING KIT NYLON
47995
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: DAHT F CRIMP 22-16
I roto i te taonga: 68 pcs
479LBB016M2EF
479LBB016M2EF
Kaihanga: Illinois Capacitor
Tikiake: 479LBB016M2EF.pdf
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #4-40 NYLON 15.24MM
Kaihanga: L3 Narda-MITEQ
Whakaahuatanga: RF ATTENUATOR 20DB MODULE
I roto i te taonga: 54 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL SLDR
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: TWEEZER FLAT BLUNT 35A 4.72"
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel