4797AB51K07913
Hua Hua
Tau Wae: 4797AB51K07913
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 KN
Ngā Rauemi: 1.4797AB51K07913.pdf2.4797AB51K07913.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4797AB51K07913
Tau Wae 4797AB51K07913 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 3352 pcs Pepa Raraunga 1.4797AB51K07913.pdf2.4797AB51K07913.pdf
Whānui 0.445" (11.30mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Knife Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 79.130" (200.99cm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.106" (2.70mm) Haerenga Whakauru -