4791AB51K01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4791AB51K01800
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4791AB51K01800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
57 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4791AB51K01800
Tau Wae 4791AB51K01800 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 16930 pcs Pepa Raraunga 4791AB51K01800.pdf
Whānui 0.394" (10.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 18.000" (457.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.157" (4.00mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4792-BR
4792-BR
Kaihanga: Inspired LED
Whakaahuatanga: LUTRON DIVA DIMMER, BROWN, DVLV-
I roto i te taonga: 1449 pcs
Tikiake: 4792-BR.pdf
RFQ
47915
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: DIE TERMINYL 69066 3/0AWG
I roto i te taonga: 70 pcs
Tikiake: 47915.pdf
RFQ
4791PA51H01800
4791PA51H01800
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GASKET FAB/FOAM 10X457.2MM RECT
I roto i te taonga: 27338 pcs
Tikiake: 4791PA51H01800.pdf
4792-IV
4792-IV
Kaihanga: Inspired LED
Whakaahuatanga: LUTRON DIVA DIMMER, IVORY, DVLV-
Tikiake: 4792-IV.pdf
47911
Whakaahuatanga: UPPER DIE-ANVIL
I roto i te taonga: 80 pcs
Tikiake:
4792-BL
4792-BL
Whakaahuatanga: LUTRON DIVA DIMMER, BLACK, DVLV-
Tikiake: 4792-BL.pdf
Whakaahuatanga: UPR CRIMP DIE ANVIL
I roto i te taonga: 76 pcs
Tikiake:
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU PTAFG PU V0 REC
Tikiake: 4791PA51H01200.pdf
Whakaahuatanga: LUTRON DIVA DIMMER, WHITE, DVLV-
Tikiake: 4792.pdf
Whakaahuatanga: INDENTER
I roto i te taonga: 73 pcs
Whakaahuatanga: LOWER DIE IND
I roto i te taonga: 45 pcs
Whakaahuatanga: DIE TERMINYL 69066 4/0AWG
I roto i te taonga: 12 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel