4741AB51K02400
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4741AB51K02400
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4741AB51K02400.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
61 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4741AB51K02400
Tau Wae 4741AB51K02400 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 16763 pcs Pepa Raraunga 4741AB51K02400.pdf
Whānui 0.256" (6.50mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 24.000" (609.60mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.157" (4.00mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4742
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: COVER FOR MINI BOX (1.50"X1.13")