4740AB51K02570
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4740AB51K02570
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4740AB51K02570.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
42 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4740AB51K02570
Tau Wae 4740AB51K02570 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 14280 pcs Pepa Raraunga 4740AB51K02570.pdf
Whānui 0.394" (10.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 25.700" (652.78mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.256" (6.50mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: CORD .025 SQ PIN RCPT 24" WHITE
I roto i te taonga: 4115 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: CORD .025" SQ PIN RECEPT 12" RED
I roto i te taonga: 14373 pcs
Tikiake: 4741-12-2.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CORD .025 SQ PIN RCPT 12" BLACK
Tikiake: 4741-12-0.pdf
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: 4740 STRIPBLOC INLET 5OUT SWITCH
Whakaahuatanga: CORD .025 SQ PIN RCPT 24" BLACK
4740AB51G00297
4740AB51G00297
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK,NICU,NRSG,PU,V0,REC
Tikiake: 4740AB51G00297.pdf
4740AB51K02400
4740AB51K02400
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 REC
Tikiake: 4740AB51K02400.pdf
Whakaahuatanga: CORD .025 SQ PIN RCPT 24" RED
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: 4740 STRIPBLOC INLET FILTER, 5 O
4741
Kaihanga: VCC (Visual Communications Company)
Whakaahuatanga: LENS RED SNAP IN
Whakaahuatanga: 4740 STRIPBLOC CABLE EU 6 OUT
Whakaahuatanga: 4740 STRIPBLOC INLET 6 OUT
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel