4723AB51G01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4723AB51G01800
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRSG PU V0 DSH
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
82 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4723AB51G01800
Tau Wae 4723AB51G01800 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 21228 pcs Pepa Raraunga
Whānui - Momo Fabric Over Foam
Hanga - Raupapa 51G
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nylon Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 18.000" (457.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
I roto i te taonga: 43243 pcs
Tikiake: 4724.0000.pdf
RFQ
4724
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: KIT MOUNTING HARDWARE TO-220
I roto i te taonga: 107486 pcs
Tikiake: 4724.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: TOOL DIE AMPLI-BOND 69066 6AWG
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: TOOL DIE AMPLI-BOND 69066 4AWG
Whakaahuatanga: PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PANEL
Whakaahuatanga: STRIP GUIDES-UNDERCUT
I roto i te taonga: 271 pcs
Tikiake:
I roto i te taonga: 303 pcs
Tikiake:
4723-6
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: MINIGRABBER W/BANANA JACK BLUE
Kaihanga: Pomona Electronics
Whakaahuatanga: TESTCLIP MINIGRBBR BANA JACK RED
Whakaahuatanga: MINIGRABBER W/BANA JACK 1BLK/RED
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel