4701AB51K01258
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4701AB51K01258
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4701AB51K01258.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
98 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4701AB51K01258
Tau Wae 4701AB51K01258 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 21049 pcs Pepa Raraunga 4701AB51K01258.pdf
Whānui 0.374" (9.50mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 12.580" (319.53mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.252" (6.40mm) Haerenga Whakauru -