4698AE51H05800
Hua Hua
Tau Wae: 4698AE51H05800
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU PTAFG PU V0 REC
Ngā Rauemi: 1.4698AE51H05800.pdf2.4698AE51H05800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
31 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4698AE51H05800
Tau Wae 4698AE51H05800 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 9907 pcs Pepa Raraunga 1.4698AE51H05800.pdf2.4698AE51H05800.pdf
Whānui 0.130" (3.30mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 58.000" (147.32cm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.197" (5.00mm) Haerenga Whakauru -
Ngā Hua e hāngai ana
46991
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER SET PHIL/SLOT 6PC
I roto i te taonga: 4969 pcs
Tikiake: 46991.pdf
RFQ
4698AB51K06000
4698AB51K06000
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 REC
I roto i te taonga: 2454 pcs
Tikiake: 4698AB51K06000.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN PLUG 9POS .062 PANEL MOUNT
Tikiake: 46999-0717.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: POSITIONER TERMINAL
I roto i te taonga: 119 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 4POS .062 PANEL MNT
Tikiake:
4699
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: WASHER FLAT STEEL
Whakaahuatanga: TOOL HAND CRIMPER 14-16AWG SIDE
I roto i te taonga: 141 pcs
Kaihanga: Laird Technologies
Tikiake: 4698AB51K01400.pdf
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: TWEEZER POINTED FINE 6 4.72"
I roto i te taonga: 337 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel