4697PAH1K02120
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4697PAH1K02120
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 CSH
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4697PAH1K02120
Tau Wae 4697PAH1K02120 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 8239 pcs Pepa Raraunga
Whānui 0.591" (15.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga C-Fold Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Ētahi Ingoa Q8415523A
Q9516369
Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 21.200" (538.48mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.673" (17.10mm)
Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4698
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: WASHER SHOULDER #6 FIBRE
I roto i te taonga: 1324941 pcs
Tikiake: 4698.pdf
RFQ
4697PAH1K01800
4697PAH1K01800
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GASKET FAB/FOAM 15X457.2MM CFOLD
I roto i te taonga: 3289 pcs
Tikiake: 4697PAH1K01800.pdf
RFQ
46987
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: TWEEZER POINTED FINE 6 4.72"