4688AM51K00657
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4688AM51K00657
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 OVL
Ngā Rauemi: 4688AM51K00657.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
228 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4688AM51K00657
Tau Wae 4688AM51K00657 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 53699 pcs Pepa Raraunga 4688AM51K00657.pdf
Whānui 0.118" (3.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 6.570" (166.88mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.079" (2.00mm) Haerenga Whakauru -