4633AB51K01680
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4633AB51K01680
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 BELL
Ngā Rauemi: 4633AB51K01680.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
69 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4633AB51K01680
Tau Wae 4633AB51K01680 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 20525 pcs Pepa Raraunga 4633AB51K01680.pdf
Whānui 0.299" (7.60mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Bell Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 16.800" (426.72mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.098" (2.50mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
46334C
46334C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 460MA 1.85 OHM
I roto i te taonga: 119474 pcs
Tikiake: 46334C.pdf
RFQ
4633AF51H00600
4633AF51H00600
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU PTAFG PU V0 BELL
I roto i te taonga: 55105 pcs
Tikiake: 4633AF51H00600.pdf
RFQ
4633AF51K00140
4633AF51K00140
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK,NICU,NRS,PU,V0,BELL .100X.300
Tikiake:
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 1.45A 190 MOHM
Tikiake: 46333C.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SHEAR BLADE
I roto i te taonga: 310 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: .140 ANVIL
I roto i te taonga: 271 pcs
Tikiake: 463329-1.pdf
4633AB51K01800
4633AB51K01800
Whakaahuatanga: GK NICU NRS PU V0 BELL
Tikiake: 4633AB51K01800.pdf
Whakaahuatanga: ANVIL
I roto i te taonga: 202 pcs
Tikiake: 463354-3.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 4.3A 29 MOHM SMD
4633ACH1K03600
4633ACH1K03600
Tikiake: 4633ACH1K03600.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel