4630AB51K01730
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4630AB51K01730
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 BELL
Ngā Rauemi: 4630AB51K01730.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
79 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4630AB51K01730
Tau Wae 4630AB51K01730 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 22545 pcs Pepa Raraunga 4630AB51K01730.pdf
Whānui 0.181" (4.60mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Bell Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa 17.300" (439.42mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.071" (1.80mm) Haerenga Whakauru -