4609PA51H08400
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4609PA51H08400
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 1.4609PA51H08400.pdf2.4609PA51H08400.pdf3.4609PA51H08400.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4609PA51H08400
Tau Wae 4609PA51H08400 Kaihanga Laird Technologies
Whānui 0.402" (10.20mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 84.000" (213.36cm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.181" (4.60mm) Haerenga Whakauru Adhesive