4609PA22101800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4609PA22101800 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4609PA22101800
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GSKT FAB/FOAM 10.16X457.2MM DSHP
Ngā Rauemi: 1.4609PA22101800.pdf2.4609PA22101800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4609PA22101800
Tau Wae 4609PA22101800 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 43328 pcs Pepa Raraunga 1.4609PA22101800.pdf2.4609PA22101800.pdf
Whānui 0.402" (10.20mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga D-Shape Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Ētahi Ingoa 903-1293 Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 18.000" (457.20mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.181" (4.60mm)